Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рюкзак для міста Kipling city pack на 9л KI2671 5DV
Опис товару:
- Рюкзак закривається на блискавку і накладний клапан
- 1 основне відділення
- Дві бічні кишені
- На лицьовій стороні є кишеня на блискавці
- На тильній стороні є кишеня на блискавці
- Регульовані лямки
- Фірмовий брелок
Характеристики:
- Матеріал: поліамід
- Розмір: 27x29x14 см
- Об'єм: 9 л
- Бренд: Kipling, Бельгія
|
| Виробник | Kipling |
| Країна виробник | Бельгія |
| Тип | Міський |
| Об`єм | 9 л |
| Колір | Бежевий |
| Глибина | 27 см |
| Висота | 29 см |
| Ширина | 14 см |
|
| Бренд | Kipling |