Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рюкзак міський Kipling Basic на 8л KI4563 2EN
Опис товару:
- Рюкзак має одне основне відділення.
- На фронтальній стороні 1 накладну кишеню на блискавці.
- У верхній частині кишеня на блискавці.
- Пара бічних кишень.
- Всередині кишеня на блискавці.
- Регульовані по висоті плечові ремені.
- Зручна коротка ручка.
Характеристики:
- Матеріал: поліестер.
- Розміри, см: 29,5*22*16
- Об'єм: 8 л.
- Вага: 0,5 кг.
- Виробник: Kipling, Бельгія.
|
| Виробник | Kipling |
| Країна виробник | Бельгія |
| Тип | Міський |
| Об`єм | 8 л |
| Колір | Чорний |
| Глибина | 16 см |
| Висота | 29.5 см |
| Ширина | 22 см |
| Вага | 500 г |
| Стиль | Молодіжний |
|
| Матеріал | Поліестер |
| Стать | Унісекс |
| Бренд | Kipling |