Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Міський рюкзак Kipling Basic на 9л KI4628 DD2
Особливості:
- Рюкзак має водовідштовхувальне просочення.
- Прикрашений логотипом бренду спереду.
- Складається з одного основного відділення на блискавці.
- Всередині одна кишеня на блискавці.
- Зовні 1 кишеня на блискавці.
- Пара бічних кишень
- Плечові лямки рюкзака регулюються.
- Фірмовий брелок з мавпочкою йде в комплекті.
Характеристики:
- Матеріал: поліамід
- Розмір: 27x29x14 см
- Об'єм: 9л
- Виробник: Kipling, Бельгія
|
| Виробник | Kipling |
| Країна виробник | Бельгія |
| Тип | Міський |
| Об`єм | 9 л |
| Колір | Сірий |
| Глибина | 14 см |
| Висота | 29 см |
| Ширина | 27 см |