Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Міський рюкзак Kipling Basic 27л KI5210 5FW
Опис товару:
- Рюкзак має одне основне відділення.
- На фронтальній стороні 1 накладна кишеня на блискавці і 1 прорізна кишеня на блискавці.
- Пара бічних кишень.
- Всередині відкрита кишеня, відділення для ноутбука 15 дюймів.
- Регульовані по висоті плечові ремені.
- Зручна коротка ручка.
Характеристики:
- Матеріал: нейлон
- Розміри: 35*21*44 см
- Об'єм: 27 л
- Вага: 0,6 кг
- Виробник: Kipling, Бельгія
|
| Виробник | Kipling |
| Країна виробник | Бельгія |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Міський |
| Об`єм | 27 л |
| Колір | Бордовий |
| Глибина | 21 см |
| Висота | 44 см |
| Ширина | 35 см |
| Вага | 600 г |
|
| Бренд | Kipling |