Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рюкзак міський з тканини Kipling Basic Elevated на 16л KI6371 2EN
Особливості:
- Рюкзак на 1 основне відділення
- Внутрішня кишеня
- Кишеня на блискавці у верхній частині
- На фронтальній стороні кишеня на блискавці
- Пара бічних кишень
- Зручна коротка ручка
- Регульовані плечові ремені
- Кіплінг мавпа
- Круглий логотип Кіплінга
Характеристики:
- Матеріал: поліестер
- Вага: 0,51 кг
- Розміри, см: 30,5x37,5x21,5
- Об'єм: 16 л.
- Виробник: Kipling, Бельгія.
|
| Виробник | Kipling |
| Країна виробник | Бельгія |
| Тип | Рюкзак |
| Матеріал | Поліестер |
| Стать | Унісекс |
| Колір | Чорний |
|
| Ширина | 305 мм |
| Висота | 375 мм |
| Глибина | 215 мм |
| Об`єм | 16 л |
|
| Бренд | Kipling |