Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рюкзак міський з тканини Kipling amita на 18л KI8172 7FG
Особливості:
- Рюкзак на 1 основне відділення
- Внутрішня кишеня
- На фронтальній стороні кишеня на блискавці
- Пара бічних кишень
- Зручна коротка ручка
- Регульовані плечові ремені
- Кіплінг мавпа
- Круглий логотип Кіплінга
Характеристики:
- Матеріал: поліестер
- Розміри, см: 27x37x17
- Об'єм: 18 л.
- Виробник: Kipling, Бельгія.
|
| Виробник | Kipling |
| Країна виробник | Бельгія |
| Тип | Рюкзак |
| Матеріал | Поліестер |
| Стать | Унісекс |
| Колір | Блакитний |
| Тип застежки | Блискавка |
|
| Ширина | 270 мм |
| Висота | 370 мм |
| Глибина | 170 мм |
| Об`єм | 18 л |
|
| Бренд | Kipling |