Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дорожня сумка середнього розміру, сумка ручна поклажа Imiti 22L чорний
Опис товару:
- Містке основне відділення на блискавці
- Відкрита кишеня на передній стінці сумки.
- Дві ручки середньої довжини для перенесення
- Регульований плечовий ремінь.
- Тканина на тильній стороні сумки для фіксації сумки на ручку валізи.
Характеристики:
- Матеріал: поліестер.
- Розміри: 37х50х12 см. Ширина по дну 37 см.
- Вага: 350 г.
- Країна походження торгової марки: Польща.
|
| Країна виробник | Китай |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Текстиль |
| Форма | Прямокутна |
| Призначення | Унісекс |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень | 1 |
| Стан | Новий |
|
| Об`єм | 22 л |
| Висота | 37 см |
| Ширина | 50 см |
| Глибина | 12 см |
| Вага | 350 г |
|
| Замок | Блискавка |