




1 295 ₴
Показати оптові ціниСумка Reverse виготовлена з високоякісних матеріалів, що гарантує довгострокове використання. Чотири відділення полегшать зручний розподіл місця в сумці, щоб мати легкий доступ до найнеобхідніших речей під рукою.
Опис товару:
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Reverse Osmosis Systems |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Сумка дорожня |
| Наявність коліс | Без коліс |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Текстиль |
| Призначення | Унісекс |
| Колір | Чорний |
| Телескопічна ручка | Ні |
| Плечовий ремінь | Так |
| Регулювання розміру | Ні |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість відділень | 4 |
| Замок | Немає |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Об`єм | 58 л |
| Висота | 32 см |
| Ширина | 68 см |
| Глибина | 27 см |
| Вага | 0.89 кг |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип сумки | Дорожня сумка |