Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловіча сумка Tiding Bag з натуральної шкіри M56-9981C
Опис:
- Чоловіча шкіряна сумка. Поверхня шкіри має зернисту структуру.
- Плечовий ремінь регулюється за довжиною.
- Одне велике основне відділення, є потайна кишеня на блискавці.
- З лицьового боку є три додаткові кишені на блискавці, з тильного боку також є кишеня на блискавці.
- Підкладка: текстиль.
Характеристики:
- Матеріал: натуральна шкіра.
- Розміри: 21 x 7 x 25 см
- Виробник - Tiding Bag
|
| Виробник | TIDING BAG |
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Месенджер/Поштова |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Малий |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Коричневий |
| Тип застежки | Блискавка |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 250 мм |
| Довжина | 70 мм |
| Ширина | 210 мм |
|
| Бренд | Tiding Bag |