Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шкіряна чоловіча сумка Tavinchi коричнева TV-SM8-009C
Опис:
- Сумка на 2 основні відділення.
- Усередині головного відділення є одна маленька кишеня, що закривається на блискавку.
- З лицьового боку розміщена горизонтальна кишеня, що закривається на клапан із магнітами.
- Ззаду горизонтальна кишеня на блискавці.
- Месенджер чудово тримає форму.
- Текстильний плечовий ремінь знімний, регулюється за довжиною.
- Додатково аксесуар обладнаний шкіряною м'якою ручкою для перенесення.
Характеристики:
- Матеріал: натуральна шкіра.
- Розміри, см: 16 х 21 х 6
- Виробник: Tavinchi.
|
| Виробник | Tavinchi |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Малий |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Коричневий |
| Кількість відділень | 2 |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 210 мм |
| Довжина | 160 мм |
| Ширина | 60 мм |
|
| Бренд | Tavinchi |