Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шкіряна чоловіча сумка Tavinchi чорна TV-SM8-1022A-FL
Опис:
- 1 основне відділення.
- Усередині є кишені.
- З лицьового боку розташовані дві кишені, які закриваються на блискавку.
- З заднього боку горизонтальна кишеня на блискавці.
- Месенджер чудово тримає форму.
- Текстильний плечовий ремінь регулюється за довжиною.
Характеристики:
- Матеріал: натуральна шкіра.
- Розміри, см: 19 x 23 x 6 см.
- Виробник: Tavinchi.
|
| Виробник | Tavinchi |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Малий |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стиль | Casual |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень | 1 |
| Підкладка | Так |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 230 мм |
| Довжина | 190 мм |
| Ширина | 60 мм |
|
| Бренд | Tavinchi |