Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шкіряне жіноче кроссбоді Tavinchi CH-0777G-Y
Опис товару:
- Модель невеликих розмірів
- Є одне відділення із закриттям на блискавку.
- Усередині є невелика кишенька для дрібних предметів.
- Коротка шкіряна ручка та плечовий довгий ремінець зі шкіри регулюється по довжині, відстібається за допомогою карабінів.
- З тильного боку горизонтальна кишеня на блискавці
- Підкладка: Текстиль
Характеристики:
- Матеріал: натуральна шкіра (замша).
- Колір: сірий
- Розміри, см (ШхВхГ): 27 x 15 x 12 см.
- Виробник: Tavinchi
|
| Виробник | Tavinchi |
| Форма | Овальна |
| Матеріал | Натуральна замша |
| Колір | Сірий |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 120 мм |
| Довжина | 270 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Стан | Новий |
|
| Розмір | Середній |
| Бренд | Tavinchi |