


2 349 ₴
Опис:
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tavinchi |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Малий |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стиль | Casual |
| Колір | Коричневий |
| Кількість відділень | 2 |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 270 мм |
| Довжина | 240 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Бренд | Tavinchi |