Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шкіряна чоловіча сумка Tavinchi TV-SM8-9039-4C
Опис:
- 2 основні відділення.
- Текстильним плечовим ременем, який регулюється за довжиною.
- Шкіряна ручка для носіння в руці.
- З тильного боку кишеня на блискавці горизонтального типу.
- Задня кишеня на блискавці
- Всередині сумки кишені для дрібниць.
Характеристики:
- Матеріал: натуральна шкіра.
- Розміри, см: 20 x 26 x8
- Виробник: Tavinchi.
|
| Виробник | Tavinchi |
| Тип сумки | Месенджер/Поштова |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Малий |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стиль | Casual |
| Колір | Коричневий |
| Кількість відділень | 2 |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 260 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 80 мм |
|
| Бренд | Tavinchi |