Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Міський рюкзак Confident на 12л WT1-366GR
Особливості:
- У рюкзаку два основних містких відділи на блискавці.
- Усередині яких є додаткові кишеньки відкритого і закритого типу.
- Із зовнішнього лицьового боку кишеня на блискавці.
- З тильного боку виробу ще одна кишеня на блискавці.
- По обидві торцеві сторони виробу є кишеньки слоти відкритого типу.
Характеристики:
- Матеріал: міцна тканина.
- Розміри, см: 27 x 15 x 31
- Об'єм: 12 л.
- Виробник: Confident.
|
| Виробник | Confident |
| Стать | Унісекс |
| Об`єм | 12 л |
| Колір | Зелений |
| Глибина | 15 см |
| Висота | 31 см |
| Ширина | 27 см |
|
| Бренд | Confident |