Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка жіноча Firenze Italy з натуральної шкіри
Опис товару:
- Одне основне відділення на змійці, а також два додаткові відділення з обох боків від основного, які закриваються на блискавці.
- Усередині виробу є невелика кишенька.
- У комплекті із сумкою два ремінці: короткий широкий і тонкий довгий. За бажання їх можна відстебнути з допомогою карабінів.
Характеристики:
- Матеріал: натуральна шкіра.
- Колір: оливковий
- Розміри: 25 x 11 x 18 см.
- Виробник: Firenze Italy.
|
| Виробник | Firenze Italy |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Оливковий |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 180 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Ширина | 110 мм |
|
| Бренд | Firenze Italy |