Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Міський рюкзак Confident на 22 л AT08-1289G
Особливості:
- Одне велике відділення, здатне вмістити ноутбук і документи, а також внутрішні кишені для дрібних предметів.
- Додатково є відділення меншого розміру та кишеня, які забезпечують додаткові можливості для організації речей, документів.
- Рюкзак обладнаний ущільненими лямками, що запобігають ковзанню, а також короткою міцною ручкою для зручності перенесення, можна кріпити на ручку валізи.
- Підкладка: Текстиль.
Характеристики:
- Матеріал: текстиль
- Розміри, см: 30 x 46 x 16
- Об'єм: 22 л.
- Виробник: Confident.
|
| Виробник | Confident |
| Стать | Унісекс |
| Об`єм | 22 л |
| Колір | Сірий |
| Глибина | 16 см |
| Висота | 46 см |
| Ширина | 30 см |
|
| Тип | Міський |
| Матеріал | Тканина |
| Бренд | Confident |