Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Компактна сумка чоловіча Confident ATN02-1368A
Опис:
- Месенджер компактних розмірів має безліч відділень.
- Має одне основне відділення. І кишеня з лицьового зовнішнього боку на змійці.
- Наплічний текстильний ремінь, знімний (на карабінах), регулюється за довжиною
Характеристики:
- Матеріал: текстиль
- Розміри: 13 x 18 x 4 см.
- Виробник: Confident.
|
| Виробник | Confident |
| Тип сумки | Месенджер/Поштова |
| Матеріал | Текстиль |
| Колір | Чорний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Кількість відділень | 1 |
| Підкладка | Так |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 180 мм |
| Довжина | 130 мм |
| Ширина | 40 мм |
|
| Бренд | Confident |