









1 595 ₴
Спортивна сумка Prologue Duffel поєднує в собі стиль і функціональність. Шукаєте сумку, яка підійде як для занять у спортзалі, так і для поїздок на вихідні? Prologue Duffel - ідеальний вибір для активних людей, які цінують поєднання функціональності, місткості та спортивного дизайну.
Опис товару:
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Champion |
| Країна виробник | Китай |
| Розмір | Малий |
| Матеріал | Поліестер |
| Призначення | Унісекс |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень | 1 |
| Стан | Новий |
| Форма | Прямокутна |
| Ручки | Дві |
| Тип застежки | Блискавка |
| Розміри | |
| Об`єм | 30 л |
| Висота | 24 см |
| Ширина | 47 см |
| Глибина | 25 см |
| Вага | 500 г |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип | Сумка дорожньо-спортивна |
| Наявність коліс | Без коліс |
| Плечовий ремінь | False |
| Замок | Немає |
| Телескопічна ручка | False |
| Регулювання розміру | False |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Замок | Немає |
| Наявність коліс | Без коліс |