Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Невелика жіноча шкіряна сумочка на плече для телефону, документів UP2 Fashion сіра 4061462247972-2
Опис товару:
- Сумка виготовлена з натуральної шкіри з клапаном із замші.
- Підходить для більшості поширених розмірів смартфонів.
- Одне основне відділення, яке закривається клапаном на магніті. Всередині розташовано два відкритих відділення. В одному з них розміщено три маленькі кишеньки для візиток або платіжних карток.
- Знімний регульований ремінь через плече.
- Підкладка виконана з щільної тканини.
Характеристики:
- Матеріал: натуральна шкіра, дублена без хрому, клапан із замші.
- Колір: сірий.
- Розміри: 18х12х2,5 см.
- Вага: 95 г.
- Виробник: UP2 Fashion, Індія.
|
| Виробник | UP2 Fashion |
| Країна виробник | Індія |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Малий |
| Стиль | Класичний |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Колір | Сірий |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип застежки | Клапан (flap) |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 180 мм |
| Довжина | 120 мм |
| Ширина | 25 мм |
| Стан | Новий |