









799 ₴
Якщо Ви шукаєте стильну та зручну сумку для ноутбука, то ця модель обов'язково порадує своїх власників якістю виконання та продуманим дизайном.
Опис товару:
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LS |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Сумка |
| Діагональ екрана ноутбука | 15,6" |
| Матеріал | Поліестер |
| Стать | Унісекс |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень | 1 |
| Тип застежки | Блискавка |
| Страхувальний ремінець | Так |
| Плечовий ремінь | Так |
| Кріплення на візок | Так |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина | 420 мм |
| Висота | 310 мм |
| Глибина | 70 мм |
| Об`єм | 9.5 л |
| Вага | 590 г |