Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Велосумка на багажник з дощовиком - наплічна сумка поштар 2 в 1, 20L Bikemate сіра
Опис товару:
- Сумка виготовлена з щільної тканини, прогумованої зсередини.
- Просторе основне відділення, яке закривається клапаном на двох фастексах.
- Одна тканинна ручка.
- Регульований ремінь для носіння на плечі.
- Вбудований дощовик в нижньому відділенні на блискавці.
- Кріплення для велосипеда на спинці сумки.
- Світловідбиваючі деталі.
- Дно сумки має додаткову прогумовану вставку.
Характеристики:
- Країна походження торгової марки: Bikemate, Німеччина.
- Розміри: 40х30х11см.
- Вага: 565 г.
- Об'єм: 20,5L.
- Максимальна вантажопідйомність: 8 кг.
- Матеріал: поліестер.
- Колір: сірий.
|
| Виробник | Bikemate |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вікова група | Для дорослих |
| Тип велосипедної сумки | Багажний рюкзак |
| Об`єм | 20 л |
| Конструкція сумки | Однооб'ємна |
| Стать | Унісекс |
| Довжина | 30 см |
| Висота | 40 см |
| Ширина | 11 см |
| Колір | Сірий |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Поліестер |