









1 095 ₴
Спортивний рюкзак з дощовиком — практичний варіант для міста, подорожей, тренувань та активного відпочинку. Місткий дизайн, зручні відділення та водозахисний чохол допоможуть комфортно переносити речі за будь-якої погоди. Підходить для ноутбука та щоденного використання.
Місткий та зручний рюкзак стане чудовим вибором для повсякденного використання, тренувань, поїздок і туризму. Завдяки ергономічному дизайну та великій кількості відділень у ньому зручно носити ноутбук, документи, одяг та особисті речі.
Рюкзак стане чудовим вибором для студентів, спортсменів, туристів та людей, які шукають практичний рюкзак на кожен день.
Опис товару:
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | No brand |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 570 г |
| Висота | 47 см |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Вікова група | Доросла |
| Глибина | 14 см |
| Колір | Зелений |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 17.5 л |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Спортивний |
| Ширина | 28 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип рюкзака | Спортивні, Міські |