Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вертикальна велосипедна сумка на багажник, раму з дощовиком, сумка шоппер для покупок 2 в 1 Bikemate сіра
Опис товару:
- Сумка виготовлена з поліестеру.
- Просторе основне відділення, яке закривається на блискавку.
- Дві ручки середньої довжини.
- Щільна підкладка з синтетичної тканини.
- Кріплення для велосипеда на спинці сумки.
- Задня частина сумки має жорстку вставку.
- Дно сумки має додаткове прогумоване покриття.
Характеристики:
- Країна походження торгової марки: Bikemate, Німеччина.
- Розміри: 46х32х12 см.
- Об'єм: 17L.
- Вага: 500.
- Матеріал: поліестер.
- Колір: сірий.
|
| Виробник | Bikemate |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вікова група | Для дорослих |
| Тип велосипедної сумки | Багажний рюкзак |
| Об`єм | 17 л |
| Конструкція сумки | Однооб'ємна |
| Стать | Унісекс |
| Довжина | 32 см |
| Висота | 46 см |
| Ширина | 12 см |
| Колір | Сірий |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Поліестер |