Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дорожня сумка, саквояж з відділенням для взуття 35L ASCE хакі 53х24х29 см
Опис товару:
- Містке основне відділення на блискавці. Всередині розташовані дві відкриті кишені, кишеня на блискавці.
- Відділення для взуття на бічній стороні сумки.
- Дві ручки середньої довжини для перенесення.
- Знімний регульований ремінь з нейлонової стропи чорного кольору.
- Підкладка виконана з щільної синтетичної тканини.
- Можливість кріплення сумки на ручку валізи завдяки тканинній вставці на тильній стороні сумки.
- Елементи сумки і дно оброблені штучною шкірою.
- На дні сумки є ніжки.
Характеристики:
- Матеріал: поліестер, обробка і дно сумки зі штучної шкіри.
- Розміри: В29хШ53хГ24 см.
- Об'єм: 35 літрів.
- Вага: 600 г.
- Країна походження торгової марки: ASCE, Австрія.
|
| Країна виробник | Китай |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Текстиль |
| Форма | Прямокутна |
| Призначення | Унісекс |
| Колір | Хакі |
| Кількість відділень | 1 |
| Стан | Новий |
|
| Об`єм | 35 л |
| Висота | 29 см |
| Ширина | 53 см |
| Глибина | 23 см |
| Вага | 600 г |
|
| Замок | Блискавка |