Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Спортивна жіноча сумка для фітнесу, тренувань 30L Crivit Jette Sport чорна
Опис товару:
- Просторе основне відділення на блискавці.
- Велика передня кишеня на блискавці.
- Внутрішня кишеня на блискавці, 2 сітчасті відділення і відділення для взуття з еластичною гумкою.
- Плечовий ремінь з можливістю регулювання.
- З двома додатковими ручками для перенесення.
- Дно сумки має прогумоване покриття.
Характеристики:
- Матеріал: поліестер.
- Колір: чорний.
- Розміри: 54 верх (36 низ) см x 25 см x 22 см.
- Об'єм: 30 літрів.
- Вага: 425 г.
- Максимальна вага завантаження: 10 кг.
- Країна походження торгової марки: Crivit, Німеччина.
|
| Виробник | Crivit |
| Країна виробник | Німеччина |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Поліестер |
| Призначення | Для жінок |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень | 1 |
| Стан | Новий |
|
| Об`єм | 30 л |
| Висота | 25 см |
| Ширина | 54 см |
| Глибина | 22 см |
| Вага | 425 г |
|
| Замок | Блискавка |