Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шкільний пенал на два відділення з динозаврами Expertiz Zweikammer-etui чорний з фіолетовим
Опис товару:
- Два відділення на блискавці без наповнення.
- Вмістить достатню кількість ручок, олівців та іншого.
- Пенал не має жорсткого каркаса.
- Підкладка виконана з нейлонової тканини.
- Невелика нейлонова петля для транспортування.
Характеристики:
- Матеріал: поліестер.
- Колір: чорний з фіолетовим.
- Розміри: 20 см х 5,5 см х 5 см.
- Вага: 55 г.
- Країна походження торгової марки: Австрія.
- Країна виробництва: Китай.
|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Пенал-косметичка |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал виготовлення | Поліестер |
| Наповнення пенала | Без наповнення |
| Колір | Чорний |
| Довжина | 20 см |
| Ширина | 5 см |
| Висота | 5.5 см |
| Вага | 55 г |