






195 ₴
Організуйте свої речі і залишайтеся стильними з пеналом Stephen Joseph Pop Up! Одним натисканням цей пенал перетворюється в зручну підставку для олівців, в якій всі необхідні приналежності завжди під рукою. Доступний в чарівних і оригінальних варіантах дизайну, ідеально підходить для рукоділля і шкільного приладдя. Попрощайтеся з безладом з цим універсальним і кумедним пеналом.
Опис товару:
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Пенал-косметичка |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал виготовлення | Поліестер |
| Наповнення пенала | Без наповнення |
| Колір | Чорний |
| Довжина | 12 см |
| Ширина | 6 см |
| Висота | 17 см |
| Вага | 40 г |