Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитяча термосумка, ланч бокс 3L Vadobag рожева
Опис товару:
- Практична термосумка з ремінцем на плече і верхньою ручкою.
- Просторе основне відділення на блискавці.
- Всередині сумки термопокриття.
- Одне основне відділення на блискавці.
Характеристики:
- Зовнішній матеріал: 100% поліестер.
- Розмір: 25 х 19 х 7 см.
- Об'єм: 3 л.
- Вага: 150 г.
- Колір: рожевий.
|
| Виробник | Vadobag |
| Тип | Термосумка |
| Об`єм | 3 л |
| Вага | 150 г |
| Особливості термосумки | Вологозахист, Герметична підкладка |
| Колір | Рожевий |
| Матеріал | Поліестер |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Вікова група | Для дітей і дорослих |
|
| Ширина | 25 см |
| Висота | 19 см |
| Глибина | 7 см |