









1 295 ₴
Дорожня сумка, саквояж із котону 40L Live in style Weekender чорна 35х55х24 см
Опис товару:
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LS |
| Країна виробник | Австрія |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Поліестер |
| Форма | Прямокутна |
| Призначення | Унісекс |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень | 1 |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Об`єм | 40 л |
| Висота | 35 см |
| Ширина | 55 см |
| Глибина | 24 см |
| Вага | 780 г |
| Користувацькі характеристики | |
| Замок | Блискавка |