



2 299 ₴
Сушарка для білизни підлогова Colombo Alpina 40 (ST194/4CF) - це сучасне рішення, яке ідеально поєднує в собі високу функціональність і зручність у використанні. Сушарка постачається в зібраному стані, і вам лише треба приєднати комплектні колеса для зручності переміщення. Завдяки модульній конструкції ви можете встановити сушарку в будь-якому зручному місці, навіть у душовій кабіні чи біля стіни, зекономивши простір. Загальна довжина сушарки – сорок метрів, максимальне навантаження до чотирнадцяти кілограмів.
Особливості:
| Основні | |
|---|---|
| Тип сушилки | Підлогова |
| Матеріал | Метал |
| Рабочая длина сушилки, м | 31 і більше |
| Максимальне навантаження | 14 кг |
| Колір | Білий |
| Вага | 4.2 кг |
| Виробник | Colombo |
| Країна виробник | Італія |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри в робочому положенні | |
| Довжина | 680 мм |
| Ширина | 680 мм |
| Висота | 1600 мм |