Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рюкзак міський Thule Exeo на 28 л 7121862
Опис товару:
- Ємна кишеня з м'якою підкладкою для захисту MacBook Pro з діагоналлю до 16 дюймів або ноутбука з діагоналлю до 15,6 дюйма
- Виготовлено з поліестеру щільністю 600 ден, що повністю складається з вдруге переробленої сировини, і нейлону щільністю 400 ден
- Містке головне відділення дає змогу зберігати книги, папки та речі першої потреби
- У передній кишені розташовані кишені для зберігання невеликих аксесуарів і брелок для ключів.
- Невеликі аксесуари та канцелярське приладдя можна зберігати у внутрішній кишені на блискавці, де їх завжди легко знайти
- З накладної кишені зручно діставати закуски або карту-ключ.
- Дві бічні кишені дають змогу зручно зберігати пляшки з водою, кабелі живлення й аксесуари.
- Міцна конструкція з м'якою базовою панеллю і блискавками YKK
- Оригінальні деталі — внутрішня підкладка з геометричним візерунком, триколірне пристосування для кабелів, а також тиснений візерунок на кінцях плечових ременів і верхньої ручки.
Характеристики:
- Матеріал: поліестер.
- Розміри: 490 х 320 х 180 мм.
- Об'єм: 28 л.
- Виробник: Thule
|
| Виробник | Thule |
| Країна виробник | США |
| Об`єм | 28 л |
| Колір | Синій |
| Глибина | 18 см |
| Висота | 49 см |
| Ширина | 32 см |
| Тип | Рюкзак |
|
| Тип | Рюкзак |
| Матеріал | Поліестер |
| Стать | Унісекс |
| Бренд | Thule |