Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чохол для прасувальної дошки Colombo Pearlised Silver 931992
Опис товару:
- Термостійкий матеріал — витримує високі температури, не деформується й не втрачає колір.
- М’яка підкладка — забезпечує легке ковзання праски та рівномірне прасування.
- Надійна фіксація — шнурок з фіксатором забезпечують щільну посадку без зсувів.
- Простий у догляді — легко знімається та можете прати в пральній машині.
Характеристики:
- Матеріал Бавовна+поліестер
- Колір Сірий
- Розмір 130 x 50 см
- Розміри поверхні для прасування 120 x 40 см
- Розміри у складеному вигляді 37 x 25 x 4,5 см
- Вага 0,27 кг
- Виробник: Colombo
|
| Тип | Чохол для прасувальної дошки |
| Матеріал чохла | Бавовна |
| Колір | Сірий |
| Виробник | Colombo |
| Стан | Новий |
|
| Довжина | 130 см |
| Ширина | 50 см |
| Вага | 0.27 кг |