Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка-слінг CAT Urban Mountaineer 4L 84714-645
Опис товару:
- Одне основне відділення
- Передня кишеня пропонує легкодоступне сховище для швидкого доступу до дрібних предметів.
- Регульований плечовий ремінь підвищує комфорт і функціональність.
- Світловідбивний логотип CAT покращує видимість в умовах недостатнього освітлення, сприяючи підвищенню безпеки.
Характеристики:
- Матеріал: текстиль
- Колір: чорний.
- Розміри: 29х18х6 см.
- Об'єм: 4 л.
- Вага: 170 г.
- Виробник: CAT
|
| Виробник | CAT |
| Тип сумки | Сумка-слінг |
| Форма | Нестандартна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Текстиль |
| Стиль | Молодіжний |
| Колір | Синій |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Кількість відділень | 1 |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 290 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Стан | Новий |