Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рюкзак міський CAT Urban Mountaineer Le Meije Trekking на 40 л 84425-643
Опис товару:
- Велике основне відділення.
- На фронтальній стороні 1 кишеня
- Регульовані ремені.
- Ручка для перенесення рюкзака в руці.
Характеристики:
- Матеріал: текстиль
- Розміри: 53*34*23 см
- Об'єм: 40 л.
- Вага: 0,76 кг.
- Виробник: САТ, США.
|
| Виробник | CAT |
| Країна виробник | США |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Міський |
| Об`єм | 40 л |
| Колір | Помаранчевий |
| Глибина | 23 см |
| Висота | 53 см |
| Ширина | 34 см |
| Вага | 760 г |
|
| Матеріал | Текстиль |
| Бренд | Cat |