Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловіча сумка Tiding Bag з натуральної шкіри A25F-252310A
Опис:
- Стильний аксесуар легко поміщає документи формату А4, планшет, ноутбук.
- Сумка міцна добре тримає форму.
- Текстильний плечовий ремінь регулюється по довжині і може бути легко відстебнутий.
- Підкладка текстиль
- Ручки шкіряні, м'які
Характеристики:
- Матеріал: натуральна теляча шкіра.
- Розміри: 39 x 28 x 9 см
- Виробник: Tiding Bag
|
| Виробник | TIDING BAG |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Чорний |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 310 мм |
| Довжина | 390 мм |
| Ширина | 100 мм |
|
| Тип застежки | Блискавка |
| Бренд | Tiding Bag |