Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Міський рюкзак SemiLine на 20л DAS303557
Опис товару:
- Велике відділення з кишенею для ноутбука та стяжками на кнопках для фіксації;
- Кишеня для документів формату A4;
- Основний відділ з еластичними ременями для фіксації одягу;
- Глибока фасадна кишеня на замку;
- Бічна кишеня для пляшки з водою;
- М'які ергономічні шлейки;
Характеристики:
- Об'єм: 20 л
- Матеріал: 300D Polyester (поліестер з товщиною нитки 300D)
- Кількість відділень (включаючи зовнішні кишені): 5
- Максимальна діагональ ноутбука, що розміщується: 14"
- Спинка: м'яка
- Шлейки: анатомічної форми, регульовані по висоті, з м'якою пінополіуретановою підкладкою
- Призначення: для офісу, для ноутбука, для подорожей, для повсякденного використання в місті
- Виробник: Semi Line (Польща)
|
| Виробник | Semi Line |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Доросла |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Міський |
| Об`єм | 20 л |
| Матеріал | Поліестер |
| Колір | Чорний |
| Глибина | 25 см |
| Висота | 40 см |
| Ширина | 20 см |