Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Міський рюкзак SemiLine на 21л DAS303562
Опис товару:
- Велике основне відділення з кишенею для ноутбука та стяжкою Velcro для фіксації;
- Два великих відділи для речей;
- Відділ для документів формату A4;
- Дві фасадні кишені;
- Дві бічні сітчаті кишені;
- Посилена спинка рюкзака завдяки м'яким пінополіетиленовим вставкам;
- М'які ергономічні шлейки;
Характеристики:
- Об'єм: 21 л
- Матеріал: 600D Polyester PVC (поліестер з товщиною нитки 600D, і внутрішнім водонепроникним PVC-покриттям)
- Кількість відділень (включаючи зовнішні кишені): 7
- Максимальна діагональ ноутбука, що розміщується: 15.6"
- Спинка: м'яка
- Шлейки: анатомічної форми, регульовані по висоті, з м'якою пінополіуретановою підкладкою
- Призначення: для офісу, для ноутбука, для подорожей, для повсякденного використання в місті
- Виробник: Semi Line (Польща)
|
| Виробник | Semi Line |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Доросла |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Міський |
| Об`єм | 21 л |
| Матеріал | Поліестер |
| Колір | Сірий |
| Глибина | 28 см |
| Висота | 45 см |
| Ширина | 17 см |