Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Міський рюкзак SemiLine на 20л DAS303554
Опис товару:
- Відділення на замку в спинці сумки-рюкзака, що дозволяє сховати шлейки, які відстібаються за допомогою карабінів, та використовувати модель в якості сумки;
- Бічний наплічний ремінь на карабінах, що відстібається і дозволяє використовувати сумку-рюкзак в якості рюкзака;
- Велике відділення для речей з еластичними ременями та окремою нішею для планшета чи ноутбука. Відділення розстібається по периметру на 270°;
- Компресійні бічні стяжки на фастексах;
- Велике відділення для документів формату A4. Відділення має дві внутрішні широкі кишені та кишеню-сіточку;
- Потаємна кишеня на блискавці на спинці сумки-рюкзака для найцінніших речей;
- Фасадна кишеня на блискавці для дрібних речей;
- Бічна кишеня для ємності з напоями;
- Поперечна стрічка на спинці для фіксації сумки-рюкзака на висувних телескопічних ручках валіз під час поїздок;
- Надійний захист від ударів вмісту сумки-рюкзака завдяки м'яким пінополіетиленовим вставкам по периметру сумки-рюкзака;
- Дві м'які зручні ручки для транспортування у горизонтальному та вертикальному положенні;
- Спеціальний отвір для виведення кабелю навушників чи повербанку назовні;
- Гумові накладки на дні сумки-рюкзака, що запобігають швидкому зношенню і забрудненню тканини;
Характеристики:
- Об'єм: 20 л
- Матеріал: 600D Polyester (високоміцний поліестер з товщиною нитки 600D)
- Кількість відділень (включаючи зовнішні кишені): 4
- Максимальна діагональ ноутбука, що розміщується: 14"
- Максимальна діагональ планшета, що розміщується: 14"
- Спинка: з м'якою пінополіуретановою підкладкою
- Шлейки: анатомічної форми, регульовані по висоті, з м'якою пінополіуретановою підкладкою
|
| Виробник | Semi Line |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Доросла |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Міський |
| Об`єм | 20 л |
| Матеріал | Поліестер |
| Колір | Чорний |
| Глибина | 20 см |
| Висота | 40 см |
| Ширина | 25 см |