Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Термосумка Semi Line 26л DAS303551
Опис товару:
- Алюмінієвий каркас обладнаний складаною ручкою на шарнірах;
- Сумка кріпиться на каркасі за допомогою 6-ти петель;
- Два замки на блискавці дозволяють розстібнути верхній клапан по периметру повністю на 360º, або наполовину на 180º;
- Подвійна термоізоляція завдяки алюмінізованій підкладці і наповнювачу з пінополіетилену;
- Додатковий поліетиленовий герметичний вкладиш для зберігання криги;
- Чотири пластикові ніжки знизу захищають матеріал сумки від забруднення та пошкодження;
- М'яка накладка з EVA-піни на алюмінієвій ручці;
Характеристики:
- Вид: Термосумка
- Об'єм, л: 26
- Матеріал: Polyester 600D / PVC Aluminium (міцний та зносостійкий матеріал з товщиною нитки 600D / PVC-підкладка з шаром алюмінієвого напилення)
- Матеріал наповнювача: EPE foam - пінополіетилен / поліетилен (водонепроникний, еластичний та легкий матеріал, не вбирає запахи)
- Каркас: Aluminium (легкий алюмінієвий сплав)
- Призначення: для поїздок на природу, пікніків, походів за продуктами
- Виробник: Semi Line
|
| Виробник | Semi Line |
| Тип | Термосумка |
| Об`єм | 26 л |
| Колір | Синій |
| Матеріал | Поліестер |
| Стан | Новий |
|
| Ширина | 47 см |
| Висота | 26 см |
| Глибина | 22 см |