Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловіча тканинна сумка Cat Workwear 84556-558
Опис товару:
- Основних відділень: 1
- Регульований плечовий ремінь для індивідуальної посадки
- Передня кишеня для легкого доступу до дрібних предметів
- Задня кишеня для зберігання важливих речей
Характеристика:
- Об'єм: 0.9 л
- Розміри: 22х18х8 см
- Вага: 360 г
- Матеріал: Поліестер — міцний, легкий і стійкий до вологи
- Країна виробник: CAT, США.
|
| Виробник | CAT |
| Країна виробник | США |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал | Поліестер |
| Колір | Коричневий |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Кількість відділень | 1 |
| Підкладка | Так |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 220 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Ширина | 80 мм |
|
| Бренд | Cat |