Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рюкзак повсякденний CAT Core X на 15 л 84565-01
Опис товару:
- Одне основне відділення
- Регульовані плечові лямки для оптимального комфорту.
- Верхня ручка для зручного перенесення.
- Передні кишені для швидкого доступу до дрібних предметів.
- Компресійні ремені для стабільності обсягу.
- Вентильована спинка для комфорту.
Характеристики:
- Розміри: ВхШхГ: 42х30х12 см
- Об'єм: 0.66 л.
- Вага: 220 г
- Матеріали: Полиэстер
- Виробник: САТ, США.
|
| Виробник | CAT |
| Країна виробник | США |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Міський |
| Об`єм | 15 л |
| Колір | Чорний |
| Глибина | 12 см |
| Висота | 42 см |
| Ширина | 30 см |
| Вага | 220 г |
| Матеріал | Поліестер |
|
| Бренд | Cat |