Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рюкзак повсякденний CAT V-Power на 21 л 84722-01
Опис товару:
- Регульовані плечові лямки для ідеального настроювання під ваш зріст і стиль.
- Передня кишеня для швидкого доступу до дрібних предметів.
- Вентильована спинка для максимального комфорту в спекотні дні.
- Система ремінних петель "MOLLE" для розширеної кастомізації.
- Світловідбивна стрічка для підвищеної безпеки за недостатнього освітлення.
- Бічні сітчасті кишені для зручного зберігання і швидкого доступу до речей.
- Верхня ручка для легкого перенесення й маневрування.
Характеристики:
- Розміри: 45х32х13 см
- Вага: 380 г
- Об'єм 21 л
- Матеріал: Поліестер
- Виробник: САТ, США.
|
| Виробник | CAT |
| Країна виробник | США |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Міський |
| Об`єм | 21 л |
| Матеріал | Поліестер |
| Колір | Чорний |
| Глибина | 13 см |
| Висота | 45 см |
| Ширина | 32 см |
| Вага | 380 г |
|
| Бренд | Cat |