







929 ₴
Опис:
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TIDING BAG |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Коричневий |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 210 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип сумки | Месенджер/Поштова |
| Тип застежки | Блискавка |
| Розмір | Малий |
| Бренд | Tiding Bag |