Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Складаний візок на шести колесах для підйому по сходах, кравчучка Parkside
Опис товару:
- Безпечне транспортування по сходах завдяки зіркоподібній колісній базі та шести колесам.
- Двоступенева телескопічна ручка з регулюванням висоти.
- Компактна і складна.
- З великою складною відкидною платформою для великогабаритних вантажів.
- З кожного боку встановлено по 3 міцних пластикових колеса (діаметром приблизно 150 мм).
- Ергономічні пластикові ручки
- З захистом щиколотки.
- Максимальна вантажопідйомність: 150 кг (40 кг при піднятті по сходах).
Характеристики:
- Матеріал рукоятки: пластик.
- Матеріал корпусу, завантажувальна платформа - фосфатована сталь з порошковим фарбуванням.
- Розміри: У складеному вигляді: приблизно Ш 74 x В 45 x Г 37 см; в розкладеному вигляді: приблизно Ш 109 x В 45 x Г 60 см.
- Вага: 11,5 кг.
|
| Виробник | Parkside |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Сумка |
| Наявність коліс | 3 колеса |
| Розмір | Середній |
| Призначення | Унісекс |
| Колір | Зелений |
| Телескопічна ручка | Так |
| Регулювання розміру | Так |
| Кількість відділень | 1 |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Пластик |
|
| Висота | 109 см |
| Ширина | 60 см |
| Глибина | 45 см |