





495 ₴
Опис товару:
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LAB31 |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Чохол |
| Діагональ екрана ноутбука | 16" |
| Матеріал | Поліестер |
| Стать | Унісекс |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень | 1 |
| Тип застежки | Блискавка |
| Страхувальний ремінець | Ні |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Кріплення на візок | Ні |
| Стан | Новий |
| Форм-фактор | Чохол |
| Розміри | |
| Ширина | 385 мм |
| Висота | 270 мм |
| Глибина | 30 мм |
| Вага | 175 г |
| Користувацькі характеристики | |
| Діагональ екрану пристрою | 16" |