Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Легка термосумка, сумка-холодильник 24L Live in style разноцветная 4061461402723
Опис товару:
- Практична термосумка на двох ручках середньої довжини.
- Просторе основне відділення на блискавці.
- Всередині сумки термопокриття.
Характеристики:
- Зовнішній матеріал: 100% поліестер.
- Розмір: 36 х 33 х 17,5 см.
- Об'єм: 24 л.
- Вага: 170 г.
- Виробник: Live in style.
|
| Виробник | LS |
| Тип | Термосумка |
| Об`єм | 24 л |
| Вага | 170 г |
| Особливості термосумки | Вологозахист, Герметична підкладка |
| Колір | Різні кольори |
| Матеріал | Поліестер |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Вікова група | Доросла |
|
| Ширина | 36 см |
| Висота | 33 см |
| Глибина | 17.5 см |