Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Спортивна сумка - рюкзак 2 в 1, 40L Crane Sporttasche/Rucksack сіра
Опис товару:
- Сумка виготовлена з міцного поліестеру.
- На лицьовій стороні логотип виробника.
- Одне основне відділення на блискавці. Всередині сумки розташована кишеня на блискавці для дрібниць.
- На лицьовій поверхні сумки розташована кишеня на блискавці.
- Дві міцні ручки середньої довжини, пришиті по всій висоті сумки.
- Регульовані лямки для носіння в якості рюкзака, які ховаються в спеціальну кишеню на дні сумки.
- Дно сумки має прогумоване покриття.
- Тканева ручка на боковій поверхні сумки.
Характеристики:
- Матеріал: поліестер.
- Колір: сірий.
- Розмір см (ШхВхГ): 53х29х26.
- Об'єм л: 40.
- Вага: 500 г.
- Виробник: Crane, Австрія.
|
| Виробник | Crane |
| Країна виробник | Австрія |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Поліестер |
| Форма | Прямокутна |
| Призначення | Унісекс |
| Колір | Сірий |
| Кількість відділень | 1 |
| Стан | Новий |
| Плечовий ремінь | Немає |
|
| Об`єм | 40 л |
| Висота | 26 см |
| Ширина | 53 см |
| Глибина | 29 см |
| Вага | 500 г |
|
| Тип сумки | Дорожня сумка |
| Замок | Блискавка |
| Тип | Сумка |