





795 ₴
Опис товару:
Характеристики:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | No brand |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 235 г |
| Висота | 30 см |
| Глибина | 12 см |
| Колір | Пудровий |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 8 л |
| Розмір | Малий |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Рюкзак |
| Ширина | 24 см |
| Основні | |
| Вікова група | Дитяча |
| Користувацькі характеристики | |
| Вікова група | Дитяча |
| Тип рюкзака | Міські |