Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловіча сумка-слінг Lanpad синього кольору 83029 blue
Опис товару:
- Сумка має два відділення, закриваються на блискавку.
- Усередині одного відділення є кишеня на блискавці.
- На фасаді розташована велика кишеня на блискавці та відкрита кишеня.
- А на зворотному боці є одна кишеня на блискавці.
- Плечовий ремінь, можна переставляти на ліве/праве плече.
Характеристики:
- Матеріал: нейлон.
- Колір: синій.
- Розміри: 18*29*10 см.
- Країна виробник: Lanpad, Китай.
|
| Виробник | Lanpad |
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Сумка-слінг |
| Форма | Нестандартна |
| Розмір | Малий |
| Матеріал | Нейлон |
| Стиль | Молодіжний |
| Колір | Синій |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Кількість відділень | 2 |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 290 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Стан | Новий |